TrustpilotGratis fragt over 499,-100 dages returretTryk & broderi - klik her
KundeserviceFind ordreLog indInkl. moms

Personale

Medarbejderne er hjertet i Billig-arbejdstøj.dk - nedenfor har vi listet holdet


Indehaver

Tommy Søndergaard

Tommy Søndergaard
tommy@billig-arbejdstoj.dk

Tlf.: +45 2250 0449

HR & Trivsel

Lene Agger

Lene Agger
lenea@billig-arbejdstoj.dk

Tlf.: +45 2976 7514

Kundeservice

Kundeservice kan kontaktes på mail info@billig-arbejdstoj.dk eller telefon 9674 2030

Jon

Jon

Felicia

Felicia

Patricia

Patricia

Marie

Marie

Helle

Helle

Mona

Mona

Camilla

Camilla

Mia

Mia

Sara

Sara

Marina

Marina

Erhverv

Erhvervsafdelingen kan kontaktes på erhverv@billig-arbejdstoj.dk

Camilla

Camilla

Aksel

Aksel

Lisselotte

Lisselotte

Mette

Mette

Hanna

Hanna

Gitte

Gitte

Jette

Jette

Trine

Trine

Maren

Maren

Søren

Søren

Marian

Marian

Indkøb

Ninna

Ninna Munch Pedersen
ninna@billig-arbejdstoj.dk

Alberte Andreasen

Alberte Andreasen

Bettina Tordrup Christensen

Bettina Tordrup Christensen
bettina@billig-arbejdstoj.dk

Produkt

Nanna Snæbjørn Nielsen

Nanna Snæbjørn Nielsen
nanna@billig-arbejdstoj.dk

Regina Meldgaard Ebbesen

Regina Meldgaard Ebbesen
regina@billig-arbejdstoj.dk

Sonja Bønløkke Ebbensgaard

Sonja Bønløkke Ebbensgaard
sonja@billig-arbejdstoj.dk

Helle Louise Andersen

Helle Louise Andersen
helle@billig-arbejdstoj.dk

Web, marketing og IT

Økonomi

Økonomiafdelingen kan kontaktes på bogholderi@billig-arbejdstoj.dk

Lager

Jenny Halkjær Christensen

Jenny Halkjær Christensen
jenny@billig-arbejdstoj.dk

Tine Aagaard Madsen

Tine Aagaard Madsen
tine@billig-arbejdstoj.dk

Anitta Bennedsgaard

Anitta Bennedsgaard

Ann Sinkjær

Ann Sinkjær

Anita H. Grimstrup

Anita H. Grimstrup

Anette Madsen

Anette Madsen

Helle Møller

Helle Møller

Helle Iversen

Helle Iversen

Janne Nicolaisen

Janne Nicolaisen

Karina Kjærgaard

Karina Kjærgaard

Per Bak

Per Bak

Stefan Mouridsen

Stefan Mouridsen

Vivi Smedegaard

Vivi Smedegaard

Heidi Klitgaard Clausen

Heidi Klitgaard Clausen

Benjamin Nykjær Lauridsen

Benjamin Nykjær Lauridsen

Nicklas Stengaard Sørensen

Nicklas Stengaard Sørensen

Bitt Knudsen Graversgaard

Bitt Knudsen Graversgaard

Adisa Kasljevic

Emil Schwartz

Emil Schwartz

Nina Lind Pedersen

Nina Lind Pedersen

Mette Hemdorff

Mette Hemdorff

Ita Viborg

Ita Viborg

Mikkel Sejer Bilgrav

Mikkel Sejer Bilgrav

Oksana Rusak

Oksana Rusak

Asbjørn Bank Kirk

Asbjørn Bank Kirk

Betina Schmücker

Betina Schmücker

Johan Søndergaard Larsen

Johan Søndergaard Larsen

Sara Østergaard Skovbo

Sara Østergaard Skovbo

Thor Byskou

Thor Byskou

Michael

Michael Juelsgård Vang

Esther Mechlenburg Bjerg

Esther Mechlenburg Bjerg

Kantine og rengøring

Nana Kronborg Krog

Nanna Kronborg Krog

Mette Sudergaard Pedersen

Mette Sudergaard Pedersen

Frederikke Juul

Frederikke Juul

Gina Petrache

Gina Petrache

Har du brug for hjælp?