TrustpilotKundeservice: 96742030Fragt fra 49,-Gratis fragt over 950,- inkl. moms100 dages returret
Log indInkl. moms

Personale

Medarbejderne er hjertet i Billig-arbejdstøj.dk - nedenfor har vi listet holdet


Kundeservice

Kundeservice kan kontaktes på mail info@billig-arbejdstoj.dk eller telefon 9674 2030

Felicia Kervefelt

Felicia Kervefelt

Jon Dalgas Hildebrand

Jon Dalgas Hildebrand

Lea Kryhlmand Kobes

Lea Kryhlmand Kobes​​

Lærke Enevoldsen

Lærke Enevoldsen

Stine Schmidt Danielsen

Stine Schmidt Danielsen

Lisselotte Hviid

Lisselotte Hviid

Patricia Sørensen

Patricia Sørensen

Erhverv

Christian Bach Søndergaard

Christian Bach Søndergaard
cbs@billig-arbejdstoj.dk

Indkøb

Produkt

Malene Kiørbye Astrup

Malene Kiørbye Astrup
malene@billig-arbejdstoj.dk

Maria Bredtoft Jakobsen

Maria Bredtoft Jakobsen
maria@billig-arbejdstoj.dk

Web og marketing

Kent Nygaard Svenstrup

Kent Nygaard Svenstrup
kent@billig-arbejdstoj.dk

Sofie Jensen

Sofie Jensen

Bogholderi

Bogholderiet kan kontaktes på bogholderi@billig-arbejdstoj.dk

Anitta Bennedsgaard

Anitta Bennedsgaard

Jan Tingleff Bruun

Jan Tingleff Bruun

Karen Lisbeth Riiskjær

Karen Lisbeth Riiskjær

Susanne Stokholm Andersen

Susanne Stokholm Andersen

Lager

Anita H. Grimstrup

Anita H. Grimstrup

Ann Sinkjær

Ann Sinkjær

Chalotte Rahbek

Chalotte Rahbek

Christian Allerslev

Christian Allerslev

Emil Riisberg

Emil Riisberg

Hakan Yildirim

Hakan Yildirim

HC Søndergaard

HC Søndergaard

Helle Iversen

Helle Iversen

Helle Møller

Helle Møller

Henrik Højbjerg-Vinding

Henrik Højbjerg-Vinding

Janne Nicolaisen

Janne Nicolaisen

Jenny Halkjær Christensen

Jenny Halkjær Christensen
jenny@billig-arbejdstoj.dk

Karina Kjærgaard

Karina Kjærgaard

Liljan Søndergaard

Liljan Søndergaard

Per Bak

Per Bak

Peder Helsager

Peder Helsager

Stefan Mouridsen

Stefan Mouridsen

Ulla Krarup Graversen

Ulla Krarup Graversen

Vivi Smedegaard

Vivi Smedegaard

Kantine & Rengøring

Helle Nielsen

Helle Nielsen

Winnie Kristensen

​​​​​​​Winnie Kristensen

Majse Frederiksen

Majse Frederiksen

Trivsel og Arbejdsmiljø

Indehaver

Tommy Søndergaard

Tommy Søndergaard
tommy@billig-arbejdstoj.dk