TrustpilotKundeservice: 96742030Fragt fra 49,-Gratis fragt over 950,- (Pakkeshop/Erhverv)100 dages returret
Log indInkl. moms

Personale

Medarbejderne er hjertet i Billig-arbejdstøj.dk - nedenfor har vi listet holdet


Kundeservice

Kundeservice kan kontaktes på mail info@billig-arbejdstoj.dk eller telefon 9674 2030

Felicia

Felicia

Jon

Jon

Lea

Lea

Lisselotte

Lisselotte

Lærke

Lærke

Marie

Marie

Patricia

Patricia

Erhverv

Erhvervsafdelingen kan kontaktes på erhverv@billig-arbejdstoj.dk

Aksel

Aksel

Betina

Betina

Christian

Christian

Stine

Stine

Indkøb

Produkt

Malene Kiørbye Astrup

Malene Kiørbye Astrup
malene@billig-arbejdstoj.dk

Maria Bredtoft Jakobsen

Maria Bredtoft Jakobsen
maria@billig-arbejdstoj.dk

Web, marketing og PR

Kent Nygaard Svenstrup

Kent Nygaard Svenstrup
kent@billig-arbejdstoj.dk

Sofie Jensen

Sofie Jensen

Bogholderi

Bogholderiet kan kontaktes på bogholderi@billig-arbejdstoj.dk

Karen Lisbeth

Karen Lisbeth

Susanne

Susanne

Lager

Anita H. Grimstrup

Anita H. Grimstrup

Anitta Bennedsgaard

Anitta Bennedsgaard

Ann Sinkjær

Ann Sinkjær

Chalotte Rahbek

Chalotte Rahbek

Christian Allerslev

Christian Allerslev

Emil Riisberg

Emil Riisberg

Hakan Yildirim

Hakan Yildirim

HC Søndergaard

HC Søndergaard

Helle Iversen

Helle Iversen

Helle Møller

Helle Møller

Henrik Højbjerg-Vinding

Henrik Højbjerg-Vinding

Janne Nicolaisen

Janne Nicolaisen

Jenny Halkjær Christensen

Jenny Halkjær Christensen
jenny@billig-arbejdstoj.dk

Jonas Robinson

Jonas Robinson

Karina Kjærgaard

Karina Kjærgaard

Liljan Søndergaard

Liljan Søndergaard

Per Bak

Per Bak

Peder Helsager

Peder Helsager

Stefan Mouridsen

Stefan Mouridsen

Ulla Krarup Graversen

Ulla Krarup Graversen

Vivi Smedegaard

Vivi Smedegaard

Kantine & Rengøring

Winnie

Winnie

Trivsel og Arbejdsmiljø

Indehaver

Tommy Søndergaard

Tommy Søndergaard
tommy@billig-arbejdstoj.dk