TrustpilotKundeserviceGratis fragt over 950,-100 dages returret
Log indInkl. moms

Personale

Medarbejderne er hjertet i Billig-arbejdstøj.dk - nedenfor har vi listet holdet


Indehaver

Trivsel og Arbejdsmiljø

Kundeservice

Kundeservice kan kontaktes på mail info@billig-arbejdstoj.dk eller telefon 9674 2030

Jon

Jon

Lea

Lea

Felicia

Felicia

Patricia

Patricia

Lærke

Lærke

Marie

Marie

Simone

Simone

Maren

Maren

Helle

Helle

Erhverv

Erhvervsafdelingen kan kontaktes på erhverv@billig-arbejdstoj.dk

Camilla

Camilla

Aksel

Aksel

Lisselotte

Lisselotte

Mette

Mette

Hanna

Hanna

Mona

Mona

Indkøb

Produkt

Mejse Camilla O Fredriksen

Majse Camilla O Fredriksen
majse@billig-arbejdstoj.dk

Web, marketing og IT

Økonomi

Økonomiafdelingen kan kontaktes på bogholderi@billig-arbejdstoj.dk

Jan

Jan Tingleff Bruun
jan@billig-arbejdstoj.dk

Lisbeth Gadegaard Pedersen

Lisbeth Gadegaard Pedersen
lisbeth@billig-arbejdstoj.dk

Karen Lisbeth

Karen Lisbeth Riiskjær

Lager

Jenny Halkjær Christensen

Jenny Halkjær Christensen
jenny@billig-arbejdstoj.dk

Tine Aagaard Madsen

Tine Aagaard Madsen
tine@billig-arbejdstoj.dk

Anitta Bennedsgaard

Anitta Bennedsgaard

Ann Sinkjær

Ann Sinkjær

Anita H. Grimstrup

Anita H. Grimstrup

Christian Allerslev

Christian Allerslev

Janne Nicolaisen

Janne Nicolaisen

Anette Madsen

Anette Madsen

Helle Møller

Helle Møller

Henrik Højbjerg-Vinding

Henrik Højbjerg-Vinding

Helle Iversen

Helle Iversen

Jonas Robinson

Jonas Robinson

Karina Kjærgaard

Karina Kjærgaard

Per Bak

Per Bak

Stefan Mouridsen

Stefan Mouridsen

Ulla Krarup Graversen

Ulla Krarup Graversen

Vivi Smedegaard

Vivi Smedegaard

Heidi Klitgaard Clausen

Heidi Klitgaard Clausen

Alberte Andreasen

Alberte Andreasen

Benjamin Nykjær Lauridsen

Benjamin Nykjær Lauridsen

Laura Mortensen

Laura Mortensen

Nicklas Stengaard Sørensen

Nicklas Stengaard Sørensen

Christian Nørgaard Henning

Christian Nørgaard Henning

Sarah Nielsen

Sarah Nielsen

Kantine & Rengøring

Jesper Faartoft

Jesper Faartoft

Kathrine Vang Søndergaard

Kathrine Vang Søndergaard

Vibeke Gjaldbæk Nielsen

Vibeke Gjaldbæk Nielsen

Cristina Andrisan

Cristina Andrisan

Chat